Kim jest firma bukmacherska i jakie działają na polskim rynku

Jeśli trafiłeś na nasz tekst to na pewno planujesz rozpoczęcie typowania w zakładach sportowych i szukasz cennych info gdzie można grać i obstawiać wydarzenia online oraz w punktach naziemnych. Kim jest firma bukmacherska i jakie działają na polskim rynku?

Internetowy bukmacher online

Bukmacherzy to firmy które oferują zawierania zakładów online z graczem/użytkownikiem serwisu internetowego. W Polsce wyróżniamy dwa typy firm ? przyjmujące zakłady w punktach stacjonarnych i przyjmujące zakłady przez Internet – online. W wielu przypadkach legalni bukmacherzy w Polsce oferują na start pierwszy darmowy zakład dzięki któremu można typować bez ryzyka swój pierwszy kupon. Zazwyczaj wszystkie firmy bukmacherskie posiadają urozmaiconą ofertę zakładów podzieloną na dwa obszary – zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo (live). Pierwsze z nich to zakłady przedmeczowe z których można korzystać przed rozpoczęciem meczu. Zakłady na żywo to natomiast możliwość obstawiania spotkania w trakcie jego trwania, często połączone jest to też z symulacją graficzną trwającego spotkania lub/i oknem z transmisją live. Wiele z istniejących bukmacherów oferuje też promocje i bonusy extra dzięki którym można rozpocząć typowanie i obstawianie typując zakład bez żadnego ryzyka lub freebet i bonus na start, który z reguły podwaja kwotę którą gracz wpłacił na konto bukmachera.

Bukmacherzy działający w Polsce

Na przełomie 2017 i 2018 roku na Polskim rynku legalnych bukmacherów licencję uzyskały dwie firmy Superbet oraz Totalbet. Ponadto na Polskim rynku można obstawiać spotkania w takich firmach jak Totolotek, Fortuna, STS, eTOTO, LV BET, Milenium czy te ForBET.

Polecane internetowe firmy bukmacherskie

 Wśród bukmacherów działających na rynku w Polsce można wyróżnić takie firmy jak STS, LV BET, Fortuna i Totolotek. Każdy z tych bukmacherów posiada naprawdę bogatą ofertę zakładów online oraz zakładów live jakie są coraz popularniejsze wśród polskich graczy. Każda firma różni się natomiast od innej, nie tylko oferowanymi zakładami ale również promocjami dla graczy. Warto więc zaczerpnąć szczegółowe informacje na forach i blogach o bukmacherce i sporcie, na których inni gracze dzielą się swoimi doświadczeniami.

Porównaj i wybierz bukmachera: https://typybukmacherskie.net/2018/07/jak-porownac-i-wybrac-bukmachera/

Leave a Reply