Totalbet i Superbet nowymi legalnymi bukmacherami

Najnowsza ustawa hazardowa wywołująca kontrowersje weszła w życie. Komisja Europejska umorzyła postępowanie w sprawie warunków i zapisów tej ustawy. Określa to, iż ustawa hazardowa jest w stu procentach zgodna z prawem polskim i unijnym.

W myśl nowej ustawy, wszystkie firmy oferujące tworzenie zakładów wzajemnych zobowiązany jest do posiadania zezwolenia udzielanego od Ministerstwa Finansów. Zakłady u nielegalnych bukmacherów online, wiąże się z karami.

Legalne podmioty czyli kto?

Na lokalnym rynku internetowym od wielu lat istnieje kilka istotnych form zakładów sportowych. Najczęściej, są to bukmacherzy stacjonarni, którzy wykonują również działalność za pośrednictwem Do listy legalnie działających firm bukmacherskich, zalicza się: Fortunę, STS (Star-Typ Sport), ForBET zakłady bukmacherskie, Totolotka, eToto zakłady bukmacherskie, Milenium zakłady bukmacherskie, LV BET, Totalbet oraz SuperBet (licencja wydana w obecnym roku).

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat bukmachera Totalbet? Odwiedź serwis https://www.mecze24.pl/bukmacherzy/totalbet i przeczytaj recenzję i opis firmy.

Duża liczba firm ogłasza chęć do wejścia na polski rynek. Dość często ogłasza się o zainteresowaniu takich firm – bukmacherów jak Expekt, bwin oraz BetClic. Niestety, jednak większość zgłoszeń związanych z uznaniem licencji, zostaje szybko utajniona. Dlatego też bardzo trudno potwierdzić na którym etapie są dążenia oraz jakie możliwości na dogodne rozważenie sprawy posiadają te podmioty bukmacherskie online.

Dlaczego rozgraniczono bukmacherów?

Podmioty proponujące grę na ziemi polskiej, muszą przekazywać podatek. To normalna kolej rzeczy, do jakiej natomiast nie odnosiły się zagraniczne firmy bukmacherskie. Z tegoż tytułu, czerpały dochody (mniejsze ponoszone koszty, większa ilość użytkowników). Uczciwość rynku bukmacherskiego naprawia w określonym stopniu tzw. ustawa hazardowa 2017.

Każdy podmiot bukmacherski oferujący zakłady wzajemne, musi regularnie rozliczać się z państwem. Wszyscy bukmacherzy online są w myśl ustawy równi, zatem też poprawiają się także szanse zarobku poszczególnych firm. Wcześniej, nadzwyczaj często spotykano sytuację, w której zagraniczne podmioty (mające siedzibę na Malcie oraz Gibraltarze), korzystały z bardzo przyjaznego tam prawa. Z tego tytułu, przekazywano również wyraźniej korzystne kursy (niższa marża), co interesowało skutecznie klientów.

Chociaż ustawa hazardowa nie jest świetna, trzeba przyznać, że rozgranicza kwestie ustawodawcze, do niedawna pozostające niejasnymi. W niedalekiej przyszłości pomysł ten może zostać uaktualniany, każdy bukmacher przebywający na terytorium Polski, ma obowiązek przestrzegać obecnie przyjętej regulacji.

Sprawdź też: Kto wystąpi na gali KSW 50?

Leave a Reply