KSW 50 Londyn: znamy wszystkie walki!

Przed nami kolejna gala jaka zaplanowana została na 14. września 2019 na wembley arena na hali Wembley. Miłośnicy mieszanych sztuk walki na pewno będą nadzwyczaj zadowoleni z listy walk, jakie planowane są na następną galę albowiem po raz kolejny będzie można obejrzeć najwspanialszych reprezentantów.

W walce wieczoru brytyjczyk Philip de Fries zawalczy z Damianem Grabowskim o mistrzowski pas ksw. W sumie na gali obejrzymy aż cztery pojedynki o pasy mistrzów. Mistrzowskich pasów bronić będą Tomasz Narkun jak również Roberto Soldić. Również o pas mistrza w kat lekkiej walczyć będzie Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. W sumie na gali na Wembley odbędzie się dziewięć konfrontacji.

KSW 50 stream w tv i online

Ksw przyzwyczaiło już, iż najsłynniejsze widowiska, jakie realizuje udostępnia jedynie w płatnej usłudze ppv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 50 stream również dostępna będzie w usłudze ksw ppv – możliwosć oglądania i dostęp do gali w internecie kosztować będzie 40 złotych.

Galę KSW 50 można będzie także oglądać w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. tv kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest uwarunkowana od usługowdawcy, ale jest ona przeważnie przybliżona do kwoty, za jaką można nabyć dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja internetowa gali KSW 50 widoczna będzie po kupieniu usługi dostęp do ppv widocznej na witrynie internetowej usługi ksw live. By wykupić, nie trzeba mieć zatwierdzonej umowy z żadną telewizją czy też platformą tv. Wystarczy przejść na portal ksw tv ppv, wybrać sposób płatności i dokonać kupna.

KSW 50 ? w jaki sposób zakupić KSW PPV TV?

Proces otrzymania dostępu do transmisji online ksw tv jest niezwykle łatwy. Na wstępie należy przejść na stronę internetową usługi ksw ppv tv i zarejestrować konto klienta ? aktywując je przez skrzynkę pocztową lub wpisując się kontem z serwisu Facebook. Założenie i rejestracja konta jest kompletnie darmowa.

Po przygotowaniu konta można przejść do systemu płatności i wyselekcjonować dobrą metodę ? ekspresowy przelew lub kartę kredytową. Po kupnie można zacząć oglądać ? live ale takze korzystając z przewijania powracać do najpopularniejszych momentów transmisji hitowej gali. Ponadto po skończeniu widowiska przez następne 72 godziny można odtwarzać pełną transmisję online.

Transmisja internetowa ksw ppv tv przystosowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i dostępna jest na ekranach komputerów ale też urządzeń przenośnych. Niestety na owy okres organizacja ksw nie upowszechnia aplikacji mobilnej, jaka prezentowałaby stream online, zatem też jedynym systemem jest obejrzenie poprzez przeglądatkę www.

Zobacz również kto wystąpi na gali KSW 51: https://typybukmacherskie.net/2019/11/ksw-51-juz-w-najblizsza-sobote/

KSW 50 ? kto wystąpi na gali?

Jak już wspomnieliśmy na fanatyków mma w europie czekają aż 4 starcia o pasy mistrzów co na pewno stworzy hitowe wydarzenie. Razem na gali ksw 50 zostało przewidzianych 9 rywalizacji a aktualna ich lista starć składa się z następujących pojedynków:

Lista walk gali KSW 50 Londyn
Philip de Fries – Luis Henrique
Tomasz Narkun – Przemysław Mysiala
Roberto Soldić – Patrik Kincl
Norman Parke – Marcin Wrzosek
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
Dricus du Plessis – Joilton Santos
Aleksandra Rola – Cathrine Costigan

Leave a Reply